Dje u luajtën dy ndeshjet e para të javës së 12-të të Superiores, teksa në Laç fitoi skuadra e Kukësit, ndërsa në Vlorë mes Flamurtarit dhe Teutës pati “paqe”, pasi ndeshja u mbyll me rezultatin e barabartë 0-0.

Sot luhen dy takimet e tjera, ato Kamza-Lushnja dhe Vllaznia-Luftëtari. Të dyja këto takime janë të kuotuara nga kompania “Lottosport”, që u jep mundësi të mëdha fitimi skuadrave vendase.

1,45 kuotohet fitorja e Kamzës, ndërsa ajo e Vllaznisë 1,55. Më poshtë janë disa nga koeficientet, ndërkohë që për më shumë mund të klikoni në www.lottosport.com.al.

Ja si mund të hapësh një llogari në Lottosport Online

Kamza – Lushnja
(1 – 1.45; X – 3.75; 2 – 7.70; |0-2| – 1.80; |3+| – 1.90)

Vllaznia – Luftëtari
(1 – 1.55; X – 3.50; 2 – 6.45; |0-2| – 1.65; |3+| – 2.10)

Share: