Përballje mjaft interesante sot, jo vetëm në Superiore, por edhe në Kategorinë e Parë. Shumica e ndeshjeve luhen prej orës 14:00, ndërkohë që vetëm Teuta-Laçi luhet në 17:00.

Sikurse ndodh zakonisht, “Lottosport” i ka kuotuar të gjitha takimet, teksa vihet re se në Superiore janë favoritë Luftëtari dhe Teuta që presin Lushnjen dhe Laçin, ndërkohë që Kamzës nuk i mjafton të jet ëmbi Partizanin në renditje dhe që luan në shtëpi, pasi fitorja e të kuqve shihet si më e mundshme.

Në të Parën vetëm Besa është favoritë nga ekipet që luajnë jashtë, ndërkohë që në të tjerat vendasit shihen si skuadrat me më shumë mundësi triumfi. Më poshtë janë koeficientet e këtyre takimeve, ndërsa për më tepër mund të informoheni dhe të luani në www.Lottosport.com.al.   

Ja si mund të hapësh një llogari në Lottosport Online

Kategoria Superiore – Java 9

Luftëtari – Lushnja (ora 14:00)
(1 – 1.50; X – 3.60; 2 – 7.00; |0-2| – 1.55; |3+| – 2.30)

Kamza – Partizani (ora 14:00)
(1 – 4.40; X – 3.15; 2 – 1.80; |0-2| – 1.50; |3+| – 2.40)

Teuta – Laçi (ora 17:00)
(1 – 1.70; X – 3.25; 2 – 5.25; |0-2| – 1.50; |3+| – 2.40)

Ja si mund të rimbushni llogarinë tuaj me Pay&Go

Kategoria e Parë – Java 7 (ora 14:00)

Burreli – Tërbuni
(1 – 1.60; X – 3.50; 2 – 5.00)

Egnatia – Erzeni
(1 – 2.00; X – 3.20; 2 – 3.35)

Vllaznia B – Besa
(1 – 3.20; X – 3.15; 2 – 2.20)

Korabi – Dinamo
(1 – 1.60; X – 3.65; 2 – 4.75)

Tirana – Bylis
(1 – 1.35; X – 4.15; 2 – 8.00)

Shënkolli – Turbina
(1 – 1.75; X – 3.35; 2 – 4.15)

Iliria – Shkumbini
(1 – 1.75; X – 3.35; 2 – 4.15)

Pogradeci – Naftëtari
(1 – 1.30; X – 4.50; 2 – 8.50)

Image may contain: one or more people, people playing sports and text

Share: