Një javë më parë u luajt vetëm Superiorja, ndërsa sot rinis garimin e Para, që luan ndeshjen e para të fazës së dytë. Ka disa përballje interesante, si në elitë si në të Parën dhe të gjitha janë të kultura në baste.

Kompania “Lottosport” ka publikuar koeficientet për të gjitha përballjet e kësaj jave, të atyre që luhen sot, por edhe të ndeshje që luhen nesër.

Më poshtë kemi listuar një pjesë të koeficienteve, ndërkohë që për më tepër dhe për të luajtur bastet tuaja mund të vizitoni www.lottosport.com.al.

Ja si mund të hapësh një llogari në Lottosport Online

Kategoria Superiore – Java 14
E shtunë, më 9 dhjetor
Kukësi – Lushnja 13:00
(1 – 1.10; X – 8.20; 2 – 18.00; |0-2| – 2.20; |3+| – 1.60)
Flamurtari – Vllaznia 16:00
(1 – 1.70; X – 3.35; 2 – 5.00; |0-2| – 1.65; |3+| – 2.10)

E diel, më 10 dhjetor
Laçi – Skënderbeu 13:00
(1 – 3.10; X – 3.15; 2 – 2.20; |0-2| – 1.65; |3+| – 2.10)
Kamza – Luftëtari 13:00
(1 – 1.45; X – 3.85; 2 – 7.30; |0-2| – 1.75; |3+| – 2.00)
Partizani – Teuta 16:00
(1 – 1.55; X – 3.55; 2 – 6.25; |0-2| – 1.50; |3+| – 2.40) 


Kategoria e Parë – Java 10

Grupi A
Sot, ora 13:00
Tërbuni – Besëlidhja
(1 – 4.10; X – 3.40; 2 – 1.75)
Korabi – Erzeni
(1 – 1.85; X – 3.35; 2 – 3.70)
Kastrioti – Burrel
(1 – 1.15; X – 6.50; 2 – 12.00)

Nesër, ora 13:00
Vllaznia B – Egnatia
(1 – 2.00; X – 3.20; 2 – 3.35)
Dinamo – Besa
(1 – 2.10; X – 3.15; 2 – 3.15)

Grupi B        

Sot, ora 13:00
Bylisi – Shkumbini
(1 – 1.15; X – 6.50; 2 – 12.00)
Naftëtari – Turbina
(1 – 1.75; X – 3.50; 2 – 3.90)
Pogradeci – Tomori
(1 – 1.55; X – 3.50; 2 – 5.60)
Iliria – Tirana
(1 – 9.00; X – 5.00; 2 – 1.25)
Shënkolli – Apolonia
(1 – 2.10; X – 3.20; 2 – 3.10)


lottosport

Share: