Javë mjaft interesante luhet, me ndeshje që pritet të jenë tepër të luftuara. Superiorja do të kuotohet sërish nga kompanitë shqiptare të basteve.

“Lottosport” ka publikuar koeficientet e ndeshjeve për sot, teksa vihet re një trend jo i zakonshëm, pasi sot favoritët për të fituar takimet janë ekipet udhëtuese.

Partizani luan në Laç dhe fitorja e të kuqve kuotohet me 2.10, po aq sa triumfi i Kukësit me Kamzën në transfertë. Më e balancuar sfida mes Flamurtarit dhe Skënderbeut, me korçarët pak më të favorizuar.

Më poshtë janë disa opsionet që ofrohen për t’u luajtur. Për më shumë mund informoheni dhe të luani bastet tuaja në www.lottosport.com.al.

Ja si mund të hapësh një llogari në Lottosport Online

Kategoria Superiore – Java 10

Laçi – Partizani 14:00
(1 – 3.35; X – 3.20; 2 – 2.10; |0-2| – 1.50; |3+| – 2.40)

Kamza – Kukësi 14:00
(1 – 3.50; X – 3.10; 2 – 2.10; |0-2| – 1.50; |3+| – 2.40)

Flamurtari – Skënderbeu 17:00
(1 – 2.75; X – 3.10; 2 – 2.50; |0-2| – 1.55; |3+| – 2.30)

Share: