Dy futbolliste janë larguar nga ekipi i Shënkollit.

Agustin Mashi dhe Sokol Selaci kanë ndërprerë marrëveshjen me lezhjanët dhe tani janë në kërkim të ndonjë ekipi tjetër.

Vetë klubi ka zyrtarizuar largimin e dy lojtarëve nëpërmjet një postimi në faqen zyrtare në “Facebook”.

 

shenkolli

 

Klubi ka programuar dhe një miqësore. Të dielen verioret që marrin pjesë në grupin e jugut do luajnë me Spartakun e Tiranës.

Share: