Armando Sadiku tregon edhe anën e tij të mrekullueshme jashtë fushës. Sulmuesi i Kombëtares shqiptare, i ka realizuar ëndrrën një tifozi të tij personal por mjaft të veçantë.

“Bomberi” elbasanas është shprehur se ndihet mjaft i lumtur që takoi ditën e sotme Lulzimin.

Sadiku ka postuar një fotografi në llogarinë e tij në Facebook, i cili shkroi në tre gjuhë: Shqip, Italisht dhe Gjermanisht.

“Ishte kënaqësi e madhe që takova Lulzimin sot – je i madh!”, ishin fjalët e Sadikut.

img_6043

Share: