Paraqitja e mirë dhe sidomos fitorja përballë Sampdorias, kanë rritur entuziazmin te Benevento. Klubi po punon mirë në merkato dhe po përforcohet. Sa i përket Memushajt, i cili shihej shumë afër Barit, në klub po mendohen dhe do vendosin gjithçka brënda 48 orëve.

Tani janë rritur shpresat për qëndrimin e vlonjatit te Benevento. Gjithçka do vendoset të mërkurën, me Barin gati për të bërë një ofertë të rëndësishme, për shërbimet e mesfushorit të kombëtares kuqezi.

Benevento po mendohet, Bari po monitoron.

Share: