Odishe Roshi, mesfushori i Kombëtares dhe i Terek Groznit, ka publikuar një video në “Insta Story”, ku shfaqet duke peshkuar.

“Kameramani” është Bekim Balaj, që filmon fierakun duke peshkuar, ndërkohë që nuk mungojnë as ngacmimet e sulmuesit shkodran: “Spo kap gjë eee? Hë se do vije peshkaqeni edhe pak…”.

Postimi i Roshit
Postimi i Roshit
Share: