Nuk janë bërë një javë nga thyerja e xhamave të autobusit me të cilin tifozët shkodranë po largoheshin nga kryeqyteti pas ndeshjes midis Tiranës dhe Vllaznisë në stadiumin “Selman Stërmasi”.

Urrejtja midis dy tifozerive vazhdon, teksa ultrasit bardheblu kanë shfrytëzuar rastin të sulmojnë tifozët miq në ndeshjen e basketbollit midis dy ekipeve, siç shihet edhe në videon e mëposhtme.

Share: