Vllaznia shënoi me Hebajn golin e avantazhit me Partizanin dje, por ajo çka ka habitur është fotoja e kapur pas festimit të golit, teksa lojtarët shpërndahen dhe formojnë një “V” imagjinare.

Pikërisht “V”,  si V-llaznia. Sigurisht nuk ka qenë aspak e planifikuar, por thjesht një rastësi…

v-vllaznia

Tags:
Share: