U prit si hero në Kinë, por nuk po trajtohet si i tillë. Bëhet fjalët brazilianin Oskar që luan te skuadra e Shangait dhe që ka qenë pjesë e një incidenti gjatë një ndeshje futbolli.

Mesfushori është shtyrë dhe goditur nga disa lojtarë kundështarë, gjë që solli edhe përleshjen mes lojtarëve të tjerë. Ja video e përleshjes.

Share: