Trajneri i Kombëtares Shqiptare, Kristian Panuçi ka nisur europian për të ndjekur dhe për të takuar futbollistët që do të thërrasë për ndeshjet e shtatorit.

Pas udhëtimit në Zvicër për të takuar Xhakën dhe për të ndjekur Kukelin, ditën e djeshme ishte në Francë për të ndjekur Ivan Balliun, ndërsa ditën e sotme italiani ka udhëtuar drejt Gjermanisë për të ndjekur Amir Abrashin në ndeshjen miqësore të Fraiburgut me Torinon.

screenshot_2017-08-06-16-58-50-1

Share: