Trajneri i Kombëtares Shqiptare, Kristian Panuçi ka nisur nga puna për gjetjen e lojtarëve të rinj që mund ti bashkohen për ndeshjet e ardhshme.

Pasi ndjeku javën e kalur Kukelin dhe shkoi për të takuar Xhakën, italiani këtë javë ka udhëtuar drejt Francës për të ndjekur talentin Ivan Balliu që aktivizohet me Metzin.

Këtë fakt ai e ka zbuluar nëpërmjet një postimi në Facebook.

screenshot_2017-08-05-19-41-15-1

Share: