Tefik Osmani është mbahet si një nga lojtarët që di të bëjë më së miri batuta kur është jashtë fushës. Mbrojtësi korçar ka lënë pas thumbimet me rivalët e tij, teksa ditën e sotme ka prezantuar edhe lojtarin e ri Skënderbeut. 
 
Bëhet fjalë për Kryeministrin e Shqipërisë, Z. Edi Rama, me cilin Osmani ka postuar një foto rrjetet sociale. Bëhet fjalë për një foto montazh të mbrojtësit korçar, i cili më pas ka bërë edhe disa batuta komente me dy nga arbitrat më të njohur të Superiores siç janë anësori Ermal Barushi dhe kryesori Lorenc Jemini, ku edhe i ka “kercenuar” duke i thene se ata kishin frike prej tij.
 
Ja foto e postuar nga Tefik Osmani

osmani

 

Share: