Drita e Gjilanit vijon serinë e afrimeve në klub, teksa sot është prezantuar edhe Leutrim Rexhepi, portieri që vjet ishte pjesë e Ferizajit.

Me këtë lëvizje porta është e plotësuar, ndërkohë që pritet që në ditet në vijim të ketë të tjera afrime.

Lauren Ismailaj i Partizanit pritet të zyrtarizohet, ndërkohë që dje janë bërë dy lëvizje mjaft të mirë, pasi u prezantuan Bujar Shabani dhe Kastriot Rexha.

Share: