Tirana ka barazuar ditën e sotme ndaj Lirisë së Prizrenit me shifrat 3-3. Ky rezultat nuk e ka kënaqur trajnerin Ze Maria, i cili ka larguar menjëherë 5 futbollistë që ishin në provë pasi nuk e kanë bindur me cilësitë e tyre.

Lojtarët e skarcuar  nga braziliani janë: D’Angelo, Myrtaj, Valentino,  Meta dhe Asare.

Share: