Ansi Nika kaloi nga Tirana te Laçi në fillim të këtij viti dhe me kurbinasit po luan rregullisht titullar.

Mesfushori shkodran ka arritur të shënojë edhe një gol, madje me shumë vlera, pasi gjeti rrugën e rrjetës në ndeshjen me Flamurtarin fazën e tretë, sfidë që u fitua minimalisht nga Laçi.

Nika është mjaft aktiv në rrjetet sociale, teksa së fundmi ka postuar një foto në “Instagram”, ndërkohë që në të tregon se sa i rëndësishëm është futbolli.

nika-insta

 

Tags:
Share: