Prestigjiozja “Blick” ka publikuar 12 video me festime golash, ku në to janë përfshirë edhe dy gola të shënuar nga futbollistë shqiptarë.

Njëri është Armando Sadiku, që pas një goli me Luganon tenton të rrëshqasë kur feston, por skenari nuk shkon ashtu siç duhet.

Tjetri është Nikoliç i Flamurtarit, që shënon në një ndeshje kupe kundër Skënderbeut dhe shoku i skuadrës fluturon ta përqafojë. Në fund përfundon i shtrirë. (Për të parë të gjithë festimet, kliko këtu)

Share: