Java e 11-të e Kategorisë Superiore mbyllet me dy ndeshje që luhen prej orës 14:00, me Kukësin që pret Partizanin dhe Luftëtari Laçin.

Dy takime të rëndësishme dhe që pritet të jenë të luftuara, ndërkohë që ashtu si edhe përballjet e djeshme, janë kuotuar nga kompania “Lottosport”.

Kjo kompani bastesh shikon si favoritë skuadrat vendase, Kukësin e vendit të tretë dhe Luftëtarin, që kërkon mbijetesën. 2,20 kuotohet fitorja e gjirokastritëve, ndërsa ajoe Kukësit 2,10.

Sa i takon numrit të golave, |0-2| është kombinimi me shanset më të mëdha, duke parë mesataren e ulët të shënimit të golave në Superiore. Më poshtë kemi paraqitur disa prej koeficienteve, ndërkohë që për më shumë informacion dhe për të luajtur bastin tuaj, klikoni në www.lottosport.com.al.

Ja si mund të hapësh një llogari në Lottosport Online

Kategoria Superiore – Java 11

Luftëtari – Laçi 14:00
(1 – 2.20; X – 3.20; 2 – 3.25; |0-2| – 1.65; |3+| – 2.20)

Kukësi – Partizani 14:00
(1 – 2.10; X – 3.20; 2 – 3.50; |0-2| – 1.55; |3+| – 2.40)

 

 

 

 

 

 

Share: