Luftëtarit i ikën dy pikë shumë të rëndësishme nga duart ndaj Vllaznisë, ndërkohë që pas ndeshjes trajneri Milinkoviç ishte i zhgënjyer dhe ndjente keqardhje për rastet e humbura nga lojtarët e tij.

Më pas, gjirokastritët bënë një reagim mbi penalltinë e dhënë nga gjyqtari Emirion Sino, ndërsa sot kanë publikuar videon e një gjyqtari të dehur, shoqëruar me diçiturën:

 “Moj raki, moj raki, vallë moj nga ke dalë ti”.

Share: