Bledar Malaj është larguar nga Turbina. Gardiani laçian me anë të një postimi në “Facebook” ka konfirmuar ndarjen.

Palët kanë rënë dakort për tu ndarë dhë në fund, vetëm falenderime, për presidentin, stafin, ekipin dhe tifozerinë cërrikase.

malaj

27-vjeçari është aktivizuar më parë me Mamurrasin, Laçin, Partizanin, Dinamon, Kevitanin dhe së fundmi Turbinën.

 

Share: