Lushnja e ka nisur kampionatin duke luajtur jashtë fushe, ndërkohë që barazimi i fundit me Partizanin në transfertë u ka dhënë zemër verdhejeshilëve

Trajneri Bano u shpreh optimist pas ndeshjes me të kuqtë, ashtu si edhe lojtarët e tij. Përballja e radhës për Lushnjen është ajo e së enjtes me Kukësin.

Drejtuesit e Lushnjes dhe lojtarët me stafin presin tashmë licencimin e stadiumit “Roza Haxhiu” për t’u kthyer të luajnë në shtëpi, aty ku edhe mbështetja e tifozëve pritet të jetë e madhe.

Share: