Luftëtari ka nisur rinovimet e lojtarëve. Oltion Rapa, mbrojtësi 28-vjeçar, ka rinovuar kontratën me gjirokastritët deri në 2020.

Futbollisti nga Tepelena është në vitin e tretë me bluzinjtë dhe do vazhdojë dhe për dy sezone të tjera të veshë bluzën e Luftëtarit

Klubi ka zyrtarizuar lajmin në faqen zyrtare në “Facebook”.

 

Share: