Llapi, ekipi që kryeson superligën e Kosovës, ka afruar në ekip talentin Muhamet Hyseni.

Lajmi është konfirmuar nga vetë klubi në faqen zyrtare në “Facebook”.

Përveç përforcimeve për fitimin e titullit, ekipi i Batatinës po mendon dhe për të ardhmen, duke firmosur me të riun Hyseni.

 

Share: