Faza e dytë u mbyll me dy humbje dhe te Vllaznia është krijuar një klimë aspak e mirë. Trajneri Gjoka ka kërkuar shpesh dutim dhe duke parë situatën është shumë e nevojshme të rikthehet qetësia.

Sot është zhvilluar edhe një analizë për humbjen e fundit me Skënderbeun dhe do kërkohet autokritika në ndeshjen e fundjavës me Lushnjen.

Nëse ndokush do të dijë më shumë mbi situatën në kampin kuqeblu, fotoja e postuar nga klubi në analizën e zhvilluar sot flet vetë.

Pamje nga analiza e zhvilluar te Vllaznia
Pamje nga analiza e zhvilluar te Vllaznia
Share: