Nëse e kanë pyetur Ernest Gjokën, zor se ka miratuar. Provë dy ditë para Sherifit? Nuk ka shans…

Në fakt ka: sot në stërvitjen e Kukësit në “Skënder Halili” kanë dalë edhe dy lojtarë afrikanë, shumë të rinj.

Emrat: Samuel Gilmor nga Hapoel Petah Tikva e Izraelit dhe Idakvo Eçe, nga kampionati nigerian.

Në fillim të vitit Kukësi afroi edhe një afrikan tjetër, Kufre Ebong, por rezultoi dështim.

Te Kukësi provojnë sërish…

Tags:
Share: