Java e katërt e Superiores mbyllet me dy sfida mjaft të rëndësishme, teksa në fushë zbresin tre prej ekipeve që duan të fitojnë titullin kampion.

Në Kukës kampionët në fuqi presin Skënderbeun që e rrëzuan nga “froni”, ndërkohë që në “Selman Stërmasi” Partizani kërkon fitoren e parë në kampionat ndaj Lushnjes.

Lottosport” ka publikuar koeficientet e këtyre dy ndeshjeve, duke favorizuar fitoren e Kukësit sot, teksa triumfi i tyre kuotohet me 2.40, ndërsa fitorja e Skënderbeut me 3,10. Sa u takon golave, nuk ka pritshmëri për t’u shënuar më shumë se dy.

Në sfidën tjetër Lushnja duket se nuk ka asnjë shans. 1,15 kuotohet fitorja e Partizani dhe 14.00 e verdhejeshilëve. Ndryshe nga Kukësi-Skënderbeu, në këtë ndeshje pritet të shënohen të paktën tre gola.

Si të hapesh një llogari në Lottosport Online?

Kukësi – Skënderbeu (Ora 14:00)
(1 – 2.40; X – 2.90; 2 – 3.10; |0-2| – 1.50; |3+| – 2.40)

Partizani – Lushnja (Ora 17:00)
(1 – 1.15; X – 6.75; 2 – 14.00; |0-2| – 2.05; |3+| – 1.70)

Share: