Pas barazimit në Korçë, qendërmbrojtësi i Kukësit, Ylli Shameti:, deklaroi se verilindorët kanë porositur kostumet për festën e titullit kampion.

Por, me një batutë ka ngacmuar kolegu i tij te Partizani, Gëzim Krasniqi, i cili ka dhënë një prononcim në “Panorama Sport”, ku mes të tjerash ka deklaruar:

Shametin e kam mik, por ndoshta e kanë ftuar në ndonjë dasmë tani afër dhe e ka porositur kostumin, që ta ketë gati”.

Share: