Kombëtarja e Shqipërisë U17 ka nisur ditën e sotme një grumbullim në Durrës për turneun “UEFA Development” që do të zhvillohet në datat 25-30 prill.

Nën drejtimin e trajnerit Xhemal Mustedanagiç fillimisht janë vënë 24 lojtarë, por lista e tij në fund do të jetë vetëm me 20 lojtarë.

Përveç kuqezinjve, pjesëmarrës në këtë aktivitet janë edhe përfaqësuesja vendase si dhe ato të San Marinos e Uellsit.

Ja lista

img_6718

Share: