Skënderbeu përballet nesër prej orës 21:05 me Partizanin e Beogradit në stadiumin “Elbasan Arena”, ndeshje që transmetohet drejtpërdrejt në “Supersport”.

Bardhekuqtë kërkojnë fitoren dhe shanset për t’ia dalë mbaë janë të mëdha, ndërkohë që edhe kuotat e vendosura nga kompanitë e basteve të japin shpresë për diçka të tillë.

“Lottosport” e kuoton fitoren e Skënderbeut me koeficientin 2.80, ndërkohë që miqtë janë favoritë, sikurse ndodhte edhe zviceranët e Jang Bojs, por përballja e tyre me korçarët përfundoi në barazim 1-1.

Sa i takon numrit të golave të shënuar, shanset janë të mëdha që të mbyllet me më pak se dy gola, një bast logjik duke marrë parasysh që skuadrat do luajnë me kujdes.

Ja si mund të hapësh një llogari në Lottosport Online

Skënderbeu – Partizan Beograd
(1 – 2.80; X – 3.20; 2 – 2.40; |0-2| – 1.60; |3+| – 2.20)

Image may contain: phone

Share: