Superiorja stacionohet sot në Kamzë, aty ku vendasit përballen me Teutën, në një ndeshje mjaft të fortë dhe me ekipe që kërkojnë të bëjnë autokritikë.

Kamza vjen pas një barazimi pa gola në Fier me Lushnjen, por ka pasur shumë keqardhje pse nuk u morën pikët e plota, ndërkohë që Teuta u thye në javën e tretë në shtëpi nga Flamurtari.

Faktori fushë ka bërë që “Lottosport” të kuotojë me koeficient më të ulët fitoren e Kamzës, ndërkohë nuk shënohen dy goli është basti më i “sigurt”.

Kategoria Superiore – Java 4
Kamza – Teuta (Ora 14:00)
(1 – 2.55; X – 3.05; 2 – 2.75; |0-2| – 1.50; |3+| – 2.40)

Share: