Shqipëria kundrejt Spanjës i kishte shanset thuajse zero për të fituar, kjo për shumë arsye, e para niveli i kundërshtarit, që duke shtuar faktin që luante në shtëpi e bënte edhe më të pamundur.

Gjithsesi kuqezinjtë arritën t’i afroheshin portës dhe të godisnin shtyllën e traversën, por nuk realizuan të paktën golin e nderit në atë sfidë që u mbyll me rezultatin 3-0 të premten.

Sonte përballemi me Italinë dhe “Lottosport” ka publikuar koeficientet, me të “Kaltrit” që janë favoritë dhe fitorja e tyre kuotohet me 1,70. Triumfi i Shqipërisë ka koeficientin 4,70, ndërsa barazimi 3.65. Sa i takon numrit të golave, që shënohen më pak se dy gola janë shanset më të mëdha referuar koeficienteve të kësaj kompanie.

Si të hapesh një llogari në Lottosport Online?

Shqipëri – Itali (Ora 20:45)
(1 – 4.70; X – 3.65; 2 – 1.70; |0-2| – 1.70; |3+| – 2.10)

Image may contain: one or more people, phone and text

Share: