Shorti i Championsit ka marrë edhe reagimet e para, teksa mesfushori tunizian i Juventusit, Sami Kedira, me anë të llogarisë së tij në “twitter” ka dhënë impresionon e tij të parë për shortin, i cili i vuri bardhezinjve Monakon.

“Monako, një ekip i fortë me shumë lojtarët të talentuar dhe me një ecuri mbresëlënëse këtë sezon. Duhet të jemi të kujdesshëm, por objektivi është i qartë”, shkruan mesfushori i Kombëtares gjermane.

Share: