Ditën e sotme janë zhvilluar disa ndeshje miqërose midis ekipeve të Kategorisë Superiore dhe të Kategorisë së Parë.

Një ndër to ishte edhe ajo midis Kamzës dhe Tërbunit që u mbyll me rezulratin 2-1.  Për kamzalinjtë golat i shënuan Mumajesi dhe Rezi, ndërsa për pukjanët golin e shënoi Puka.

Të dy trajnerët i provuan të gjithë lojtarët që kishin në dispozicion për të shikuar gjendjen fizike në të cilën ata ndodhen.

Kamza – Tërbuni 2-1
Shënues: Mumajesi, Rezi / Puka

Tags: ,
Share: