Muzakio u mendua si një nga përforcimet cilësore të Milanit. Mbrojtësi me origjinë arbëreshe ka kualitet dhe forcë, por situata e vështirë e klubit kuqezi ka përfshirë dhe Muzakion.

Në një moment të vështirë për mbrojtësin dhe gjithë tifozerine e Milanit, një argjentinase, Irene Gonzalez poston disa foto në “Instagram”.

Humori i të gjithëve ndryshon. Irene është e fejuara e Muzakios. Dhe kur nis e poston Irene, të gjithë vihen në radhë…

 

 

 

 

 

 

Share: