Eni Imami u bë pjesë e Kukësit në fillim të këtij sezoni dhe askush nuk e kishte menduar se do kishte aq shumë hapësira te Kukësi.

Lojtari i linjës së majtë dha një kontribut të vyer për të fituar titullin kampion, teksa dje kishte mundësinë të kishte në dorë edhe trofeun, të cili i ka bërë edhe një “dedikim” dashurie:

“Ta dish sa u lodhëm për ty, po që dje e kuptova se ia vlejti! Je aq e bukur!”

imami-insta

Tags:
Share: