Veç formës së shkëlqyer në fushën e lojës, Elseid Hysaj di edhe të japë “show” në dhomat e zhveshjes. Mbrojtësi shqiptar është filmuar në një video ku i shtrirë në një shtrat bëntë xhunglime topi sëbashku me shokun e tij të skuadrës, Arek Milik.

Të dy lojtarët ishin duke u argëtuar sëbashku, teksa ishte sulmuesi polak ai që e postoi viedon në Instagram. Kjo gjë tregon edhe njëherë se klima te Napoli është e shkëlqyer dhe lojtarët janë në harmoni njëri me tjetrin.

Ja video e postuar nga Arek Milik

 

Share: