Edon Hasani e Ansi Nika kanë luajtur së bashku vjet te Kukësi, ndërsa më parë kanë veshur edhe fanellën e Vllaznisë, skuadër së qytetit të tyre.

Tashmë ata luajnë me skuadra të ndryshme, Hasani te verilindorët dhe Nika te Laçi.

Por, siç jemi mësuar të shohim shpesh, Hasani shpesh tregohet nostalgjik dhe poston në llogarinë e tij në “Facebook” foto nga periudha kur luante me shkodranët.

Sot ai e ka bërë përsëri diçka të tillë, por është pasuar edhe nga shokut i tij Nika, që ka bërë të njëjtën gjë.

hasani

Share: