Bajerni i Mynihut theu “tabunë” Leverkusen. Vitet e fundit “Aspirinat” ja u kishin vështirësuar jetën në stadiumin e tyre.

Bajerni ja doli këtë herë pasi fitoi me rezultatin 3-1. Një nga golat e shënoi Hames Rodrigez. Në 91′, kolumbiani qëndisi një  supergol dhe nisi festën me tifozët e tij. Të dy duart e hapura dhe kaq mjafton. Tifozët bëjnë humor me festimin dhe shpalosin gjithë talentin e tyre.

Foto të panumërta nisur në adresen e klubit bavarez. Rodrigez është aktori kryesor.

 

 

 

 

Share: