Ish-shokë skuadre tek Borusia e Dortmundit, tashmë ata i kanë dalë kundër njëri-tjetrit. Bëhet fjalë për dyshen Obamejang-Gyndogan. Ky i fundit ka kritikuar sulmuesin nga gaboni për zgjedhjen që bëri.

Obamejang iu bashkua Arsenalit gjatë merkatos së janarit dhe kjo zgjedhje e tij nuk është pëlqyer nga mesfushori i Sitit, i cili ka thënë: “Obamejang nuk duhej të ishte larguar në atë mënyrë. Tek Borusia të gjithë e donin, por gjithsesi zgjedhja ishte e tij”,- u shpreh mesfushori gjerman.

4

Share: