Quhet Jordan Apostolov. Bullgari luan mesfushor, është 28 vjeç dhe 1.85 m i gjatë.

Apostolov vjen nga superliga bullgare, ku pjesën e parë të sezonit ka luajtur me Etar Veliko Tarnovo. Ekip me të cilin është aktivizuar në 26 ndeshje duke gjetur një herë dhe rrugën e golit.

Klubi ka mbyllur marrëveshjen me mesfushorin i cili pritet të vihet nën urdhrat e teknikut Stavri Nica për të kryer fazën përgatitore bashkë me ekipin e ri.

 

Share: