Fisnik Papuçi, mbrojtësi i majtë që vjet ishte pjesë e Besës, do të jetë pjesë e Gjilanit, teksa 34-vjeçari ka nënshkruar me të kuqtë dhe është prezantuar sot.

Papuçi është një lojtar me eksperiencë, pasi ka luajtur me shumë disa ekipe, por më së shumti në Pejë. Ai ka veshur fanellën e Hysit, Vëllaznimit dhe Elbasanit në Shqipëri.

Tags:
Share: