Gjilani ka zyrtarizuar afrimet e dy lojtarëve ditën e sotme,të cilat kanë firmosur kontratat rezpektive dhe janë prezantuar.

I pari është prezantuar Arbios Thaçi, i cili sezonin e shkuar ka qenë pjesë e Drenicës, ndërsa më vonë është prezantuar edhe Leutrim Bekteshi.

Bekteshi luan si mbrojtës, ndërsa më parë ka provuar të luajë me Besën dhe Trepçën ’89.

Tags:
Share: