Tefik Osmani është nga ata që batutat i ka të tijat dhe së fundmi më llogarinë e tij në “Facebook” ka bërë postimin e radhës.

Më kë e ka e di vetëm ai, por me siguri askush nuk do të habitet nga “Eskobari” i Skënderbeut.

Miqtë dhe armiqtë, për t’u zbuluar…

img_20170826_171748

Share: