Flamurtari ka bërë një tjetër goditje në merkaton e janarit, dhe tashmë ka siguruar shërbimet e futbollistit Shqiptaro-Maqedonas Fisnik Zuka.

Vetëm 22 vjeç, Zuka, është një mbrojtës i majtë, por luan edhe në mesfushë, dhe prej tre sezonesh është aktivizuar te FC Shkupi ku në total ka zhvillua 64 ndeshje, 15 prej tyre vetëm pjesën e parë të këtij sezoni.


Share: