Para ndeshjes me Teutën, “Ultras Guerrils” u bënë thirrje gjithë tifozëve të ishin në mbështetje të skuadrës në Durrës, ndërkohë që paralajmëronin se dinin gjithçka çfarë ndodh në klub.

Sot, në përballjen me Teutën, ata shpalosën një mesazh, ku shkruanin: “Fanella, më e rëndë se ‘loja’ juaj”. Pas ndeshje, me anë të faqes së tyre zyrtare në “Facebook”, i bashkëngjiten edhe një tjetër mesazh: “Drejtuar të gjithë atyre, skenave dhe prapaskenave”.

guerrils-per-lojtaret

Image may contain: one or more people, crowd, stadium and outdoor

Share: