Kukësi shënon gola në miqësore dhe përforcon mbrojtjen.

Klubi ka gjetur marrëveshjen me Filip Zhderiç, mbrojtësin e djathtë kroat që vjen nga Gaz Metan.

Siç citon “SuperSport”, lojtari ka firmosur me verilindorët dhe nesër do bëhët prezantimi zyrtar.

Zhderiç është një njohje e teknikut Pakult dhe është trajneri që ka insistuar në afrimin e tij.

 

 

Share: