Patrik Evra ka goditur një tifoz me shkelm dje para ndeshjes që Marseja luante në Europa League dhe u ndëshkua me karton të kuq. Ndërkohë që në rrjetet sociale është ngjarja më e komentuar, teksa tashmë kanë nisur të qarkullojnë fotomontazhe të ndryshme.

Image may contain: 6 people, people standing and outdoor

 

Image may contain: one or more people

 

Image may contain: one or more people and people standing

 

Image may contain: one or more people, people standing and outdoor

 

Image may contain: 2 people, people standing and outdoor

 

Image may contain: 1 person

 

 

Share: