Erkand Qerimaj fiton medaljen më të rëndësishme në jetën e tij. Peshëngritësi kampion shqiptar ditën e sotme është bërë baba, dhe këtë kënaqësi ka vendosur që ta ndajë me të gjithë miqtë e tij në rrjetet sociale.

Për fëmijën e tij të parë, që është një djalë, peshëngritësi kampion ka gjetur një emër të veçantë, duke e quajtur Dijar. Ja postimi i plotë i Qerimajt në “Facebook”:

Share: