Kategoria e Parë nisi garimin për llogari të javës së pestë ditën e djeshme, teksa u përballën mes tyre në Kuçovë Bylisi dhe Tomori. Kjo përballje përfundoi në barazim 0-0, ndërkohë që sot do të zhvillohet pjesa tjetër e ndeshjeve, me përjashtim të Kastrioti-Korabi që luhet të hënën.

Më poshtë janë të listuara të gjitha ndeshjet që luhen, ndërkohë që edhe janë të kuotura nga kompania e basteve “Lottosport”.

Ja si mund të hapësh një llogari në Lottosport Online

Kategoria e Parë – Java 5

Grupi A
E shtunë, më 21 tetor
Erzeni – Tërbuni  (Ora 14:30)
(1 – 1.25; X – 4.85; 2 – 9.50)

Burreli – Besa (Ora 14:30)
(1 – 3.15; X – 3.15; 2 – 2.10)

Egnatia – Besëlidhja (Ora 14:30)
(1 – 2.60; X – 3.15; 2 – 2.45)

Vllaznia B – Dinamo (Ora 14:30)
(1 – 2.45; X – 3.15; 2 – 2.60)

E hënë, më 23 tetor
Kastrioti – Korabi (Ora 14:00)
(1 – 1.15; X – 6.50; 2 – 12.00)

Grupi B
E shtunë, më 21 tetor
Tirana – Turbina (Ora 14:00)
(1 – 1.10; X – 7.00; 2 – 17.00)

Apolonia – Shkumbini (Ora 14:30)
(1 – 1.45; X – 4.00; 2 – 6.00)

Shënkolli – Naftëtari (Ora 14:30)
(1 – 1.40; X – 4.00; 2 – 7.00)

Iliria – Pogradeci (Ora 14:30)
(1 – 1.90; X – 3.25; 2 – 3.65)

Image may contain: phone

Share: